Pro nové zákazníky

Internetové obchody

Pro pohodlný prodej na internetu jsme pro vás připravili 4 verze e-shopů. Jedná se o v praxi osvědčená řešení, která upravíme dle vašich přání. E-shop můžete rozšířit výběrem modulů z naší nabídky. Internetové obchody JetWEB jsou napojené na informační a účetní systémy Money S4, Money S5, K2 a nově i internetový obchod fungující samostatně bez nutnosti účetního SW.

Tvorba webu

Nechte si vytvořit internetovou prezentaci pod značkou JetWEB a využijte možností redakčního systému. Překvapí vás jednoduchým ovládáním a bohatou funkčností.

Redakční systém

Mějte obsah webu plně pod kontrolou. Redakční systém (CMS) vám umožní spravovat obsah webu bez znalosti programování. Aktuálně nabízíme dva redakční systémy, které jsou používány od malých webů, až po velké portály.

Tvorba grafického návrhu

Dostaneme na váš web emoce společně s přehledností. Věnujeme pozornost každému detailu, aby měly všechny prvky na webu svůj smysl a vedly tak k předem definovanému cíli.

Internetový marketing

Chcete začít s internetovým marketingem nebo jej chcete zefektivnit? Pomůžeme vám zviditelnit váš web, přivést na něj cílenou návštěvnost a navrhneme kroky, které uživatelům usnadní a zpříjemní čas na webu.

Vzdělávání

Jak funguje SEO a jak na něm pracovat na vašem webu? Chcete lépe porozumět PPC kampaním nebo se naučit naplno využívat naše nástroje? Máme připravena školení, která přizpůsobíme problematice vašeho projektu.

10 důvodů proč MK SOLUTIONS

10 důvodů proč si pro realizaci internetových projektů vybrat právě MK SOLUTIONS.

Průběh realizace

Aby výsledné řešení mohlo být zrealizováno co nejrychleji a jeho funkčnost byla co nejlépe navržena, je důležité určit vhodný postup realizace. Pro seznámení se základním průběhem realizace projektů uvádíme obecný seznam kroků. Podle aktuálních potřeb se může tento průběh měnit.

více jak 9 let zkušeností

přes 20 funkčních modulů

staráme se o300 spokojených zákazníků

aktuálně přes 500 aktivních projektů

Kde nás najdete

Sídlo a provozovna

náměstí T. G. Masaryka 28
672 01 Moravský Krumlov

Napište nám