Profil společnosti

MK SOLUTIONS s.r.o. je společnost, která si klade za cíl zúročit dlouholeté zkušenosti svých zaměstnanců.

Byla založena především jako servisní a vývojová společnost, která poskytne svým strategickým partnerům (Solitea, K2Atmitec) potřebné profesionální zajištění při realizacích různých internetových projektů.

Dnes se společnost soustředí z velké části na rozvoj své obchodní značky JetWEB, která pod sebou ukrývá několik internetových řešení, především webové prezentace a elektronické obchody. Vždy se snažíme jak o zachycení aktuálních profesionálních trendů a jejich přenos do vlastních řešení, tak i o tvorbu nových trendů.

Další oblastí, kde se MK SOLUTIONS snaží zúročit své know how a výborné vztahy se společností CÍGLER SOFTWARE, je implementace informačního systému Money S5 a s tím spojené programování individuálních funkčností a obecných nadstavbových modulů.

Více informací o našich konkrétních projektech najdete v sekci reference.

Název MK SOLUTIONS, což v překladu znamená "MK řešení", přesně vystihuje naše poslání, kterým je řešení všech potřeb našich partnerů, resp. zákazníků, spojené s maximálním využitím internetu, které jim může přinést výrazné zvýšení zisků, zlepšení obrazu firmy či ušetření nákladů.

Díky síle našich strategických partnerů si můžeme dovolit poskytovat velice individuální přístup při řešení a realizaci každé zakázky, což je základem ke spokojenosti všech tří stran - tedy MK SOLUTIONS, partnera i koncového zákazníka.

více jak 9 let zkušeností

přes 20 funkčních modulů

staráme se o300 spokojených zákazníků

aktuálně přes 500 aktivních projektů

Kde nás najdete

Sídlo a provozovna

náměstí T. G. Masaryka 28
672 01 Moravský Krumlov

Napište nám