Redesign webu

Vzhled a samotné rozložení prvků na stránce je první věc, která působí na návštěvníka při vstupu na web. Nenechte tedy odejít své návštěvníky, ještě než začnou na webu číst.

Proč na redesign s MK Solutions?

  • Na základě zkušeností s nejrůznějšími webovými projekty doporučíme vhodná řešení
  • Pomůžeme s optimalizací procesů souvisejících s obsluhou e-shopu
  • Grafické studio se zkušenostmi z velkých projektů
  • Navrhujeme vzhled webu s ohledem na předem dohodnuté cíle

Kdy a proč redesign

Redesign umožní zapracovat novou strukturu obsahu, ucelit vzhled a umístění nových prvků. To vše za použití moderních grafických trendů. Obecně se uvádí doba dvou let, po které je vhodné sáhnout po redesignu. Ovšem tato doba se může výrazně zkrátit, třeba pokud web nefunguje. 

Na co si dát pozor při redesignu

Změna grafického zpracování, uspořádání prvků na stránce nebo ovládání nemusí mít vždy požadovaný pozitivní efekt. Může se stát, že zákazníci se na webu nebudou orientovat a začnou odcházet. Negativní efekt mohou mít zásahy i v důvěryhodnosti webu nebo v působení na emoce návštěvníků.

Proto je vhodné úpravy konzultovat s odborníkem a neprovádět je nahodile. V ideálním případě je dobré podrobit web při vývoji uživatelskému testování, které může odhalit potíže dříve, než je objeví opravdoví návštěvníci.

Dalším nebezpečím je ztráta pozic ve vyhledavačích a tím i snížení návštěvnosti. K tomu může dojít při přechodu na nový systém, kdy se změní URL stránek (kategorií, článků nebo zboží). Před spuštěním nového webu je možné tomuto problému předejít přesměrováním starých URL na nové.

více jak 9 let zkušeností

přes 20 funkčních modulů

staráme se o300 spokojených zákazníků

aktuálně přes 500 aktivních projektů

Kde nás najdete

Sídlo a provozovna

náměstí T. G. Masaryka 28
672 01 Moravský Krumlov

Napište nám