Home  >  Služby

Služby

Vývoj funkčnosti

Pokud potřebujete v sytému Money nebo přímo na e-shopu nějakou funkčnost, pak nás neváhejte kontaktovat. Díky otevřenosti systému Money vám připravíme potřebný modul přímo na míru.

Tvorba grafického návrhu

Dostaneme na váš web emoce společně s přehledností. Věnujeme pozornost každému detailu, aby měly všechny prvky na webu svůj smysl a vedly tak k předem definovanému cíli.

SEO: optimalizace pro vyhledávače

SEO neznamená pouze optimalizaci pro vyhledávače, ale také optimalizaci pro návštěvníky vašeho webu. Úkolem je najít cestu pro splnění cílů vaší internetové prezentace.

Analýzy a měření webu

Měření je ideálním prostředkem pro získání dat ke zlepšování webu. Jak z něj ale získat opravdu užitečné informace a pochopit je tak, abychom ze získaných dat mohli dojít k nějakým závěrům?

E-mail marketing

Nenechávejte své zákazníky konkurenci. Efektivním nástrojem pro opakovaný nákup může být právě e-mail marketing. Jako všechny nástroje má své zákonitosti a způsoby, jak je možné jej co nejlépe využívat.

Vzdělávání

Jak funguje SEO a jak na něm pracovat na vašem webu? Chcete lépe porozumět PPC kampaním nebo se naučit naplno využívat naše nástroje? Máme připravena školení, která přizpůsobíme problematice vašeho projektu.

PPC kampaně

Používání PPC kampaní může při správném používání sloužit jako vhodný doplněk výsledků přirozeného vyhledávání. Jeho výhodou je možnost okamžitého oslovení zákazníka. Oproti přirozenému vyhledávání je provozování PPC zpoplatněno, ovšem náklady budete mít neustále pod kontrolou.

Správa obsahu

Kvůli obsahu přicházejí návštěvníci. Významně se podílí na tom, jak bude web úspěšný. Má jej většina webů, ale jen málo z nich má obsah, který návštěvníky zaujme a přesvědčí je k objednávce nebo vyplnění formuláře.

Zbožové vyhledavače

Výborným způsobem propagace sortimentu internetových obchodů jsou zbožové vyhledavače. Náš systém umožňuje automatické generování XML feedů právě pro tyto účely. Jedná se o zdroje návštěvnosti s nadprůměrnými konverzemi.

Zlepšování webu

Aby se návštěvník webu změnil v zákazníka, musí v něm web budit důvěru, vyvolat emoce a zájem a nakonec navést zákazníka bez zbytečných překážek k cíli.

více jak 9 let zkušeností

přes 20 funkčních modulů

staráme se o300 spokojených zákazníků

aktuálně přes 500 aktivních projektů

Kde nás najdete

Sídlo a provozovna

náměstí T. G. Masaryka 28
672 01 Moravský Krumlov

Napište nám