Pro stávající zákazníky

Nabídka rozšiřujících modulů

Uvádíme tabulky aktuálně dostupných rozšiřujících modulů. Seznamy průběžně aktualizujeme.

Redesign webu

Vzhled a samotné rozložení prvků na stránce je první věc, která působí na návštěvníka při vstupu na web. Nenechte tedy odejít své návštěvníky, ještě než začnou na webu číst.

Zvyšování návštěvnosti

Úspěšnost webu (internetového obchodu nebo webové prezentace) je měřena množstvím splněných cílů. Pro e-shop je to třeba odeslání objednávky, registrace pro odběr novinek, pro web odeslání kontaktního formuláře nebo stažení katalogu.

Zlepšování webu

Aby se návštěvník webu změnil v zákazníka, musí v něm web budit důvěru, vyvolat emoce a zájem a nakonec navést zákazníka bez zbytečných překážek k cíli.

Analýzy a měření webu

Měření je ideálním prostředkem pro získání dat ke zlepšování webu. Jak z něj ale získat opravdu užitečné informace a pochopit je tak, abychom ze získaných dat mohli dojít k nějakým závěrům?

Vzdělávání

Jak funguje SEO a jak na něm pracovat na vašem webu? Chcete lépe porozumět PPC kampaním nebo se naučit naplno využívat naše nástroje? Máme připravena školení, která přizpůsobíme problematice vašeho projektu.

Převod na novou verzi Money z pohledu e-shopu

Pokud se chystáte aktualizovat systém Money S4 nebo S5 a máte internetový obchod JetWEB, pak doporučujeme následující postup.

Helpdesk

Stávajícím zákazníkům je pro zadávání požadavků k dispozici Helpdesk na adrese helpdesk.mksolutions.cz.

více jak 9 let zkušeností

přes 20 funkčních modulů

staráme se o300 spokojených zákazníků

aktuálně přes 500 aktivních projektů

Kde nás najdete

Sídlo a provozovna

náměstí T. G. Masaryka 28
672 01 Moravský Krumlov

Napište nám